Blog

Firmamız da siz kıymetli müşterilerimize yangın kapısı emniyet kilidi uygulaması hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulanmaktayız. Bu kilitleme sistemleri hakkında bir çok memnuniyet olmakla beraber kısmi olarak da şikayetler alınmakta. Yangın kapılarınızı hırsızlara karşı koruyalım gerekli tüm önlemleri alarak kötü olaylardan ve güvenlik açısından en üst seviyeye ulaştıralım.

Profesyonel kadromuzla istanbul anadolu yakasında tüm ilçelere yangın kapısı emniyet kilidi satış ve montajı yapmaktayız. Mobil ekiplerimiz bölgesel olarak belli başlı ilçelerde bulunmakta ve yakın konumda ki ekibimize yönlendirilmekte. Maksimum servis süremiz 15 dakika olup 40-45 dakika arası profesyonel bir montaj sağlanmaktadır. Bizler Coşkun Çilingir firması olarak sizlere daima kaliteli ve uygun bir hizmet sunmaktan gurur duyarız.

 

Yangın Çıkış Kapılarını Güçlendirme

Yangın çıkış kapılarında ki kilit sistemleri ile normal kapı kilitleri arasında dağlar kadar fark vardır. Bu farklardan biraz bahsetmek gerekirse; Taşınmış olduğunuz yeni binalarda yangın çıkış kapısı bulunmaktadır ve bu kapılar güvenlik açısından pek sağlıklı olmakla kalmayıp hırsızlara da kolaylık sağlama durumundadır.

Yangın kapısı emniyet kilidi uygulamamız ile bu düşük güvenlik aşamasını maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Firmamız ve çalışanlarımız ile bu işi tamamen profesyonelce yapmaktayız. Bazı firmalar işi beceremeyip yarım bırakmaktadır. Bu tür firmaların gazabına uğramamanız için bizler devredeyiz. 7/24 arayıp bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Yangın kapılarında bulunan orijinal açma kolu dayanıksız ve hırsızların işini kolaylaştıran bir etkendir. Bizler kapınızı daha güvenli hale getirmek için kancalı kilit diye tabir ettiğimiz sistemi monte etmekteyiz. Sizlerin bu konuda ki tedirginliği için firmamız daima en iyisi ve en güvenlisi için elinden geleni ardına koymamaktadır. Hemen arayın ve randevunuzu yazdırın.

Yangın kapısı kilit montajı 40-45 arası sürmektedir. Ustalarımız sıfır hatasız olarak kapınıza kilidi ve silindiri monte etmektedir. Bu sistemler bir çok ev sakinleri ve mahalle sakinlerini feraha kavuşturmuş bir eylem haline gelmiştir. Hırsızlara karşı önlemlerinizi almak için daha fazla gecikmeyin ve emniyet kilidi montajı yaptırın.

Yangın merdiveni hırsızlık olayları son zamanlarda aşırı derecede artış göstermiş bulunmakta. Eğer bu kapılar için önleminizi almaz iseniz bu hırsızlık olayları daha da artış gösterecektir. Firmamız en iyi şekilde montajı tamamlamaktadır.

Yangın çıkış kapılarına alarm sistemi kuruyoruz. Hırsızların tahmin edebileceği tüm yöntemler denenmiştir ve olumsuz olan tüm etkenleri ortadan kaldırarak yangın çıkış kapılarını güvence altına almış oluyoruz. Sizlerde eğer kapınızda ki güvenlik seviyesinden tedirgin iseniz hemen 0532 547 63 15  numaralı yetkili firmayı arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Yangın kapısı emniyet kilidi fiyatı standart olup kilit seçimi markası ve modeline göre artış yada düşüş göstermektedir. Seçiminiz kaliteli olursa hem dairenizi hemde güvenliğinizi sarmamış olursunuz. Daima fikriniz önlem almaktan yana olsun. Ufak rakamlardan dolayı canınız sıkılıp vazgeçmeniz sadece sizin açınızdan üzücü olur. Çünkü hırsızlara engel olmak istiyorsanız onları önlemleriniz ile korkutun.

 


Scroll to Top